nabídka DVD


 
18. ročník - ČESKÁ TOURIST TROPHY - 2009
 
                   
 
2 DVD / 143 min / PAL / 4:3
 
6.-7.6.2009 se konal v pořadí již 18.ročník motocyklové akce FUCHS OIL ČESKÁ TOURIST TROPHY. Na dvou diskovém DVD si můžete znovu připomenout nezapomenutelnou atmosféru jedinečného přírodního okruhu v Hořicích.  Celkem dvěmi kamerami je zachyceno téměř vše, co se událo během celého vikendu. Na dvd jsou záběry z depa, výjezdy do 1. treninků, záběry obou treninkových jízd z různých úseků trati, startovní procedury, několik kol závodu opět z různých míst okruhu, cíl i stupně vítězů. Tyto záběry jsou samozřejmostí pro všechny vypsané třídy klasiků a sidecarů. Závod kategorie W byl zrušen pro smutnou událost. Záběry z nedělního závodu tímto chybí.
 


 
17. ročník - ČESKÁ TOURIST TROPHY - 2008
 
 
1 DVD / 127 min / PAL / 4:3
 
21.-22.6.2008 se konal v pořadí již 17.ročník motocyklové akce FUCHS OIL ČESKÁ TOURIST TROPHY. Na DVD si můžete znovu připomenout nezapomenutelnou atmosféru jedinečného přírodního okruhu v Hořicích.  Celkem dvěmi kamerami je zachyceno téměř vše, co se událo během celého vikendu. Na dvd jsou záběry z depa, výjezdy do 1. treninků, záběry obou treninkových jízd z různých úseků trati. Startovní procedury, několik kol závodu opět z různých míst okruhu, cíl i stupně vítězů jsou pouze u dopoledních kategorií (kategorie B,C,E,T,U,H,F,L,SIDE). U ostatních kategorií (kategorie V,X,J,S,W,K,R) byly zrušeny pro smutnou událost nedělní jízdy pravidelnosti. Tudíž chybí i záběry těchto kategorií. V menu pod odkazem # 21 je vzpomínka na sidecarovou dvojici - Ilja a Marie Zachovalovi.
 


 
   16. ročník - ČESKÁ TOURIST TROPHY - 2007         
 
     
 
2 DVD / 186 min / PAL / 4:3
 
16.-17.6.2007 se konal v pořadí již 16.ročník motocyklové akce FUCHS OIL ČESKÁ TOURIST TROPHY. Na dvou diskovém DVD si můžete znovu připomenout nezapomenutelnou atmosféru jedinečného přírodního okruhu v Hořicích.  Celkem dvěmi kamerami je zachyceno téměř vše, co se událo během celého vikendu. Na dvd jsou záběry z depa, výjezdy do 1. treninků, záběry obou treninkových jízd z různých úseků trati, startovní procedury, několik kol závodu opět z různých míst okruhu, cíl i stupně vítězů. Tyto záběry jsou samozřejmostí pro všechny vypsané třídy klasiků, sidecarů a automobilů.
 


 
15. ročník - ČESKÁ TOURIST TROPHY - 2006
 
                         
 
2 DVD / 161 min / PAL / 4:3
 
10.-11.6.2006 se konal v pořadí již 15.ročník motocyklové akce FUCHS OIL ČESKÁ TOURIST TROPHY. Na dvou diskovém DVD si můžete znovu připomenout nezapomenutelnou atmosféru jedinečného přírodního okruhu v Hořicích.  Celkem dvěmi kamerami je zachyceno téměř vše, co se událo během celého vikendu. Na dvd jsou záběry z depa, výjezdy do 1. treninků, záběry obou treninkových jízd z různých úseků trati, startovní procedury, několik kol závodu opět z různých míst okruhu, cíl i stupně vítězů. Tyto záběry jsou samozřejmostí pro všechny vypsané třídy klasiků, sidecarů a automobilů.
 


 
aktualizováno: 11.06.2024 21:51:52